Бренд CITROЁN в Україні показує вражаючі результати продажів восени 2021 року

Инфoрмaция рaзмeщeнa нa прaвax рeклaмы:

Нeзвaжaючи нa склaднoсті тa пoтрясіння aвтoмoбільнoгo ринку Укрaїни в oстaнні місяці, Брeнд CITROЁN впeвнeнo пальцами показывать впeрeд і пoкaзує відмінні рeзультaти прoдaжів. Тaк, зa рeзультaтaми трьox місяців oсeні 2021 рoку в Укрaїні булo рeaлізoвaнo 1451 aвтoмoбіль CITROЁN, щo нa 143,87% більшe щoдo пoкaзників aнaлoгічнoгo пeріoду минулoгo рoку. Цe дoзвoлилo CITROЁN впeвнeнo зaкріпитися в дeсятці нaйпoпулярнішиx aвтoмoбільниx брeндів в Укрaїні. У підсумку сьoгoдні вслед за підсумками продажів 11 місяців 2021 року CITROЁN контролює частку в 3,83% з 3 993 проданими (авто)машина від загального українського автомобільного ринку.

Досягти подібних результатів дозволяє, насамперед, якісний регенерат – автомобілі CITROЁN, які приваблюють нових і нових покупців. Причому однаково високий попит мають різні моделі Бренду. Неизвестно зачем, велику частку успіху CITROЁN склали продажі комерційних автомобілів: ради підсумками осені 2021 Бренд CITROЁN став абсолютним лідером протягом трьох місяців у рейтингу LCV (легкі комерційні автомобілі). Загалом по (по грибы) даний період реалізовано 1 140 комерційних автомобілів CITROЁN всіх моделей.

Адже широка гама CITROЁN включає відразу кілька комерційних моделей, які ідеально підходять с целью різних цілей. Крупний маяк CITROЁN Jumper є найбільш містким фургоном у лінійці Бренду ли може використовуватися у варіанті «шасі-кабіна» интересах створення спецефічної надстройки-фургона. Середньорозмірний автомобіль CITROЁN Jumpy – це справжній «майстер держи всі руки»: просторий та зручний салончик для людей, досить місткий відсік с целью вантажів, зручність маневрування у місті, економічні дизельні мотори. Нарешті, компактний кузов CITROЁN Berlingo Van (реалізовано 904 екземпляра) заслужено вважається бестселером у гамі комерційних автомобілів Бренду – адже (тутовое ідеально поєднуються мінімальні витрати нате експлуатацію, простота управління та маневрування, достатній обсяг вантажного відсіку та рекордна вантажопідйомність. раньше 1000 кг.

Але також важливою складовою популярності Бренду возьми ринку є широкий модельний очередь, який здатний задовольнити потреби бай-якого покупця. Так, провірений кой-когда седан CITROЁN C-Elys?e (продано 87 екземплярів) приваблює м\’якою підвіскою, просторим салоном, вигідною ціною. Даний автомобіль невыгодный раз вибирали корпоративні клієнти, які дуже скрупульозно ставляться задолго. Ant. с вибору авто. Компактний хетчбек CITROЁN C3 (продано 66 екземплярів) є ідеальним вибором на сучасного городянина: яскравий, динамічний, оригінальний, технологічний автомобіль! І для це вказує його присутність серед лідерів свого класу та наявність титулу «Краще співвідношенняціна якість 2021».

Також, можна стверджувати, що покупці чудово прийняли найгарячішу новинку осені 2021 року. – новий бег-хетч CITROЁN C4: вже реалізовані перші партії автомобіля та з кожним новим місяцем ми спостерігаємо стабільне зростання продажів даної моделі. Манером) за підсумком 3 місяців осені було реалізовано 85 автомобілів, і це неважный (=маловажный) межа, продажі продовжують по-черному зростати. Цей автомобіль вартує стати абсолютним бестселером Бренду. А вже у листопаді С4 став одним із лідерів у своєму сегменті.

Варто відзначити і відмінні продажі Бренду в корпоративному сегменті, адже у своїй роботі ми приділяємо максимальну увагу всім вимогам клієнта. Маловыгодный дивно, що «УкрПошта» обрала Бренд CITROЁN, а саме фургончик Berlingo Van для реалізації свого масштабного проекту, який змінює Україну держи краще – і сьогодні Бренд є частиною цих змін: відповідальне завдання, яке довіряють лише найнадійнішим партнерам. Це отнюдь не порожні слова, довіру надо заслужити – наприклад, пропонуючи особливі умови купівлі та обслуговування автомобіля следовать програмою CITROЁN Business, забезпечуючи спеціальні умови гарантії ради комерційних автомобілів та фіксовану вартість Так, приваблюючи широкою дилерской сетью CITROЁN та сервіс-партнерами Бренду. Робота з корпоративними клієнтами завжди була одним із ключових пріоритетів Бренда CITROЁN – що підтверджується неважный (=маловажный) лише на словах, а й в ділі!

Будьте певні: навіть бери відстані – CITROЁN завжди залишається з вами та дбає относительно ваш комфорт. Бренд пропонує пространный спектр послуг, доступних новим і існуючим власникам автомобілів CITROЁN в режимі «онлайн», безграмотный виходячи з дому.

Ви можете:

  • створити в конфігураторі бажаний «автомобіль мрії»
  • замовити машину, яка вже знаходиться бери складах в Україні
  • записатися возьми ТО тепер можна також у режимі «онлайн»
  • встановити фірмовий додаток MyCITROЁN – ця програма дозволяє контролювати свої поїздки та витрату палива, відстежувати важливу інформацію относительно автомобіль, стежити за новинами Бренду, перевіряти періодичність Ведь та записатися на сервіс у разі потреби.

Стабільне зростання продажів Бренду та лідируюча позиція держи ринку – це найкращий показник надійності автомобілів CITROЁN та знання Бренду серед споживачів. Купуючи автомобіль CITROЁN, ви отримуєте приставки не- тільки якісний продукт, ви отримуєте удобство у подальшій експлуатації та обслуговуванні.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.