Citroen My Ami продовжує дивувати новою версією Buggy

Инфoрмaция рaзмeщeнa нa прaвax рeклaмы:

Кoнцeпт CITROEN My Ami Buggy – цe сміливий тa сaмoбутній приклaд дизaйнeрськoї рoзрoбки, ствoрeнoї интересах aбсoлютнo нoвoї нaсoлoди дoзвіллям – іннoвaційний зaсіб пeрeсувaння з нeстaндaртним, відкритим тa спoртивним xaрaктeрoм, щo збeрігaє около цьoму прoстoту тa функціoнaльність. Дизaйнeри CITROEN ствoрили цeй мaксимaльнo рoзкутий Ami с целью тиx, кoму пoтрібeн лeгкий у викoристaнні eлeктрoмoбіль з яскрaвoю індивідуaльністю, щo мaє нeймoвірну xaризму..

Кoнцeпт CITROEN My Ami Buggy зaпрoшує всіx пoцінoвувaчів нeзaлeжнoсті у пoїздки, нaпoвнeниx дуxoм пригoд – як у містo, тaк і нa прирoду чи берег. My Ami Buggy стaнe чудoвим трaнспoртним зaсoбoм для того відпoчинку у виxідні, біля мoря aбo зa містoм. Він oснaщeний eлeктричнoю силoвoю устaнoвкoю, щo зaбeзпeчує бeзшумнe пeрeсувaння з нульoвим рівнeм викидів, a відсутність двeрeй тa нaявність пaнoрaмнoгo дaxу дoзвoляє пoвністю злитися з прирoдoю тa мaксимaльнo насолоджуватися сонячним світлом..

«My Ami Buggy створено відповідно давно філософії Ami – отже, це безграмотный просто автомобіль. Ми черпали натхнення в конструкторах, постаравшись запозичити з них фотоснимок та функціональність, та використали прийоми промислового дизайну на ергономіки та естетики, охопивши як предмети побуту (меблі, освітлення тощо), в среднем і модні аксесуари (кросівки, спортивне спорядження, окуляри) і т.д.). Прості штамповані форми власників с целью камери та смартфона, наприклад, були натхненні роботами дизайнерів, які створювали незамінні та непідвладні часу споживчі товари у другій половині минулого століття. Концепт My Ami Buggy замислювався функціональним та простим – у найкращих традиціях культових та сучасних промислових об\’єктів».

Самюель Перікль, художник My Ami Buggy

Дизайн: Ami у ролі сміливого шукача пригоди

Демонстративно суровий стиль екстер\’єру

Концепт My Ami Buggy відрізняється рішучим і навіть авантюрним характером – крім всеобъемлюще рознесених по кутах кузова коліс, у передній та задній частині це підкреслюється захисними дугами, решітками получай фарах, а також бамперами та панелями з шевронами. Близ погляді збоку рішучість силуету посилюється после рахунок нових колісних арок та захисних труб вздовж нижніх частин дверних отворів. Жопа на даху та запасне понселет підкреслюють пригодницький дух концепту. Всі ці декоративні елементи виконані у єдиному чорному кольорі.

Світлодіодна смуга держи передній частині даху покликана підтримати шукачів пригод подле пересуванні в темний час разве в тумані. Під час стоянки концепт створює цілісну атмосферу «посиденьок у вогнища» после рахунок розсіяного світла від світлодіодної смуги та музики з Bluetooth-колонк.

Замість дверей My Ami Buggy оснащується прозорими водонепроникними шторками, що нагадують парадигма Mehari, які можна розгорнути в погану погоду. Вони застібаються возьми блискавці та завдяки прорізам у верхніх частинах нагадують традиційні двері з вікнами звичайних автомобілів. Ці практичні захисні шторки можна зняти, згорнути та розмістити следовать сидіннями у спеціальних сумках про зберігання.

Над лобовим склом получи даху було встановлено спеціальний козирок, який додатково захищає від примх минутку. Він забезпечує тінь у спекотні літні дні, захищаючи від променів полуденного сонця.

Широкі грязьові шини та диски матового золотистого кольору з великим вильотом забезпечують чудове зчеплення з дорогою та стійкість возьми будь-яких покриттях..

Уважність давно деталей

Для ще більш глибокої кастомізації автомобіль був обладнаний низкою додаткових технічних деталей.

Доу-цай та наклейки, що відображають малюнок шевронів – невід\’ємну частину стилю CITROEN – зустрічаються по части всьому автомобілю. Схожі графічні елементи бери різних деталях екстер\’єру та інтер\’єру створюють візуальний каданс і нагадують про решітку радіатора Traction, центральну микроконсоль концепту 19_19, нижню передню частину концепту Ami One та проектирование відсіків для зберігання речей Ami. Получи и распишись концепті My Ami Buggy вони зустрічаються нате ковпаках колісних дисків, панелях, козирку возьми даху, бічних захисних пластинах, скобах кріплення світильника нате даху, в нижній частині бамперів та в тильних сторонах дзеркал заднього виду, а також у салоні получи и распишись кріпленнях для аксесуарів, відсіках интересах зберігання та передній панелі.

Жовті наклейки у вигляді стрілок під спойлером вказують напрямок руху вітру – як відсилання накануне авіації. Аналогічний декор розташований для колісних арках..

У дзеркалі заднього виду з боку водія розташовується емблема «+», що свідчить относительно електричну силову установку – цей чхатра позначає клему акумуляторної батареї, а також паркувальні місця, зарезервовані для того електромобілів.

Практичність: функціональність і ергономіка

Ще більше комфортний і функціональний інтер\’єр з множиною стильних деталей

Особливо ретельну роботу дизайнери концепту My Ami Buggy провели надо трьома компонентами салону: сидіння, відсіки интересах зберігання та багажний відсік.

Концепт My Ami Buggy оснащується новими подушками сидінь Advanced Comfort® із збільшеним у двуха рази порівняно з Ami шаром піни (70 мм замість 35 мм). Додатковий обсяг піни з ефектом пам\’яті дозволив досягти ще більшої м\’якості та меншої маси. Подушки можна свободно зняти, щоб вимити чи замінити получи нові. Сидіння складаються із двох з\’єднаних каркасів, розміщених Вотан над одним. Їхній проектирование нагадує буй, створюючи додаткове відсилання до самого світу пляжного відпочинку.

Відсіки на зберігання відрізняються ретельною продуманістю та можливістю транспортування. Кожен із боксів виконує в салоні свою функцію, проте вслед необхідності їх можна забрати з собой – наприклад, щоб влаштувати пікнік альбо вирушити на прогулянку.

Вже доступні аксесуари исполнение) My Ami відсіки для зберігання получи и распишись передній панелі в концепті My Ami Buggy отримали спеціальні доробки. Про надійної фіксації предметів надо боксами встановлено металеву рамку золотистого кольору..

Спеціально к автомобіля була розроблена лінійка предметів багажу, кожен із яких ідеально вписується в выставка автомобіля. У центральній частині керма, що отримав спеціальну виїмку, нате магніті кріпиться поясна кобура – за бажання її також можна носити сверху ремені завдяки спеціальним петлям. Під передньою панеллю, дескать Ami передбачено місце для валізи з ручною поклажею, тепер розміщується патронташ-рюкзак з клапаном. Для захисту від перекидання в нижній частині відсіку передбачено спеціальну трубчасту конструкцію.

Також відсіки ради зберігання передбачені у дверях нате висоті сидінь. У них можна розмістити всех благ-які предмети або містку сумку, що знімається, спеціально спроектовану к них і відкривається зсередини автомобіля. Вона може служити як зручний піддон. Чтобы розблокування дверей, що відкриваються у протилежних напрямках – як держи Ami – передбачена яскрава кнопка.

Зарядний провода розміщується у спеціальному зручному тримачі возьми каркасі пасажирських дверей у формі ручки.

Привабливі і функціональні аксесуари з унікальним дизайном

Аксесуари концепту My Ami Buggy – це отнюдь не просто стильні акценти. Усі вони виконують певні функції. Дизайнери поставили себя на місце любителів усіляких форм дозвілля, щоб придумати функціональні та корисні речі, які роблять поїздки в My Ami Buggy не тільки веселими, а й зручними.

Проектирование салону був зроблений максимально інтуїтивним, щоб спростити користування автомобілем та всіма його компонентами. Наприклад, багато елементів, що використовуються як фіксатори или для регулювань, виконані у вигляді одноманітних коліщаток. Їх проектирование інтуїтивно нагадує їх призначення та основа дії. Використання однакових фіксаторів чтобы кріплення багатьох аксесуарів у салоні дозволяє ни за что знімати та переставляти їх – як у конструкторі.

Зокрема, це відноситься і поперед тримача камери – незамінного інструменту для того зйомки та миттєвої відправки в соцмережі яскравих моментів вашої поїздки либо навколишніх ландшафтів. чотирьох місць кріплення, передбачених сверху вертикальних елементах каркасу водійської та пасажирської дверей.

Дзеркала заднього виду, регульовані завдяки вбудованим фіксаторам шарнірам, можна прибрати в спеціально передбачені ніші в дверях. Також їх можна зняти.

Підстаканник нежто тримач для пляшок може бути розміщений держи передній панелі або замість тримача в целях сумки My Ami.

Створений для My Ami утримувач в целях смартфона, розташований праворуч від місця водія, в концепті My Ami Buggy став дизайнерським циліндричним аксесуаром і отримав скат гвинта для фіксації пристрою для правій стороні. Як ще одна приємна опція цей циліндр може бути прикрашений гравіюванням у вигляді імені власника.

Bluetooth-колонку можна зафіксувати в закругленій ніші держи передній панелі за кермом следовать допомогою спеціального конічного кріплення.

Технологія 3D-друку дозволяє втілювати у життя нові ідеї майже миттєво. Кожен з цих аксесуарів був розроблений з нуля і тому що всі вони друкуються в 3D-принтері, при необхідності їх можна виготовити в до встречи-який час.

Концепт My Ami Buggy – це насамперед заклик насолодитися життям та задовольнити свою пристрасть поперед свободи, відпочинку та нонконформізму. Цей стильний та сміливий експеримент, готовий поповнити списки різдвяних бажань безлічі людей согласно всьому світу, в черговий разик демонструє різноманітність образів, які можуть бути створені ради Ami – екстраординарного автомобіля, розробленого CITROEN исполнение) дослідження нових горизонтів.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.