Мережа АЗК WOG впроваджує безготівкові чайові

014919e694d9820fa0feb6dad5a324d0

Відтeпeр нa зaпрaвкax мeрeжі WOG пo всій крaїні мoжнa будe зaлишити грoшoву вдячність зaпрaвнику, нe виxoдячи з мaшини тa нe мaючи подле сoбі дрібнoї гoтівки.

В чaси, кoли з кoжним рoкoм знaчнo зростають обсяги безготівкових розрахунків та в реаліях карантинних обмежень, така опція стає полно більш затребуваною.

На першому етапі услуга буде доступна водіям, які заправляються следовать допомогою сервісу WOG PAY, не виходячи з автомобіля. Після закінчення процесу заправки в додатку з’явиться автоматичне push-повідомлення з питанням «залишити чайові заправнику?» та можливістю вибрати суму. Клієнту залишається тільки натиснути обране количество та чайові будуть списані з картки, що прив\’язана у додатку PRIDE. Ради списання стандартно пропонується праздник спосіб оплати, який був обраний быть розрахунку за пальне, але його завжди можна змінити получай інший. Також є можливість обрати пока-який платіжний засіб (картка, Apple Pay, Google Pay), після розрахунку следовать пальне бонусами або літрами.

Варто відзначити, що операція протесниться за схожим сценарієм як з перерахуванням з платіжної карти для іншу платіжну карту. І безграмотный передбачає комісії для відправника. Чайові надходять сверху рахунок заправника. Нова компліментарна одолжение здійснюється за підтримки платіжної системи Visa.

Надалі одолжение безготівкових чайових буде поширена також получи и распишись клієнтів, які розраховуються получи касі за допомогою платіжної картки, навіть вне використання додатку.

«Впровадження послуги, яку ми реалізуємо присутствие підтримці платіжної системи Visa, из этого явствует відповіддю на реалії сьогодення – черговий локдаун та значне зростання кількості безготівкових розрахунків в цілому та получи заправках WOG зокрема. Люди частенько просто не мають із собой готівки та намагаються уникати зайвих контактів, але бажають віддячити співробітника. Виникає старт незручності. Безготівкові чайові допомагають уникнути його та з гарним настроєм поїхати далі. Звісно, цей грань має бути максимально швидким та зручним, тому був обраний саме такий засіб», — пояснює Олюся Кушіль, директор дирекції цифрової трансформації WOG.

Сервіс безготівкових чайових поверх додаток WOG PRIDE буде запроваджено одразу после всій мережі. А електроні чайові близ оплаті на касі минуя сервісу WOG PAY, будуть доступні найближчим когда-никогда.

На заправках WOG вже по-черному застосовуються сервіси дистанційної оплати пального та страв/напоїв, передзамовлення позицій з листок WOG Cafe та можливість дистанційно «пригостити» кавою или заправити пальним машину іншої людини из-за додаток WOG PRIDE. Отже, нова функція – логічне розширення безготівкових сервісів, прежде яких вже звикли постійні клієнти.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.