Opel приходить в Кропивницький: перший дилер Бренду в області вже почав свою роботу!

d811abf0cd582d2d6bbfd19ff9cf310f

Інфoрмaція рoзміщeнa нa прaвax рeклaми:

Нoвий рік прoдoвжує дaрувaти нoві пoзитивні нoвини зі світу Opel — слідoм зa глoбaльним зaпускoм eлeктрoмoбіля Combo-e Life, слідoм зa всeукрaїнськoї прoгрaмoю знижeння цін нa кoмeрційні aвтoмoбілі, приxoдить чaс і пользу кого лoкaльниx нoвин: пoчaтoк роботи нового дилера Opel в Кропивницькому!

Особливо важливо відзначити, що даний джобер Opel Центр Кропивницький «Авто-Шанс» є єдиним представником Opel в даному місті. Розташування возьми виїзді з міста — за адресою Кропивницький, вул. Мурманська, 12 — означає можливість залучення никак не тільки для місцевих жителів, але також і клієнтів із сусідніх міст: Олександрія, Знам\’янка, Бобринець, Кривий Ріг, Кременчук, Миколаїв. В результаті Бренд безлюдный (=малолюдный) тільки розширює власну дилерську мережу, але також розширює і географію покриття согласно Україні.

Дилер Opel Власть Кропивницький «Авто-Шанс» побудований відповідно после актуальних вимог Бренду: просторий телешоу-рум з експозицією до п\’яти автомобілів Opel, відділ кредитування та страхування, сервісна станція сверху шість постів, шиномонтажне обладнання, автомобільна мийка, продаж запчастин і аксесуарів. Крім того, дилерський основное Opel в Кропивницькому пропонує послугу Trade-In з обміну старого автомобіля нате новий, тест-драйв моделей-бестселерів Opel, тд.

Подбали навіть для дрібниці — наприклад, передбачений окремий куточок в целях діточок клієнтів, щоб останні могли спокійно завершити угоду за придбанню новинки Opel, разве приділити увагу сервісному обслуговуванню автомобіля. Крім того, клієнту пропонується услуга підмінного автомобіля Opel Grandland X получи и распишись час, поки особистий автомобіль знаходиться получи сервісі для обслуговування альбо ремонту.

Максим Максименко, капитан производства дилерського центру, зазначив:

«Компанія Мотор-Шанс заснована в 2003 році і вже протягом 18 років є одним з лідерів согласно реалізації автомобілів в місті Кропивницький і Кіровоградській області. З грудня 2020 роки ми представляємо легендарний німецький бренд Opel і впевнені, що бренд має величезні перспективи в місті і області. Головну ставку будемо робити возьми надійні німецький кросовери і комерційні автомобілі, які задовольнять до свидания-які потреби бізнесу».

Бренд Opel в своєму пріоритеті режиссировать не тільки розширення територіальної присутності в країні, що спрощує покупку нового автомобіля, але і вдосконалення супутніх послуг і сервісного обслуговування. Клієнти отримують зручність мало-: неграмотный тільки в покупці автомобіля, а й в подальшій його експлуатації. І в даному випадку важливою перевагою є програма фіксованої вартості Ведь для всіх дилерів в одному регіоні, яка предоставить заздалегідь прорахувати витрати для обслуговування. Тривала гарантія і збільшений накануне 15 тис. км міжсервісний інтервал також є важливою перевагою быть довгостроковій експлуатації автомобілів Opel.

Початок роботи нового дилерського центру Opel демонструє, що Бренд націлений і далі по-черному розвиватися в Україні — як в сторону розширення модельного ряду, неведомо зачем і в бік збільшення кількості представників.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.